Inspireeriv ja julgustav


Viie praktilise esinemisharjutusega avaliku esinemise e-kursus

Selle põhjaliku avaliku esinemise e-kursus abil saad terve hulga nippe, mille abil suudad edaspidi oma kuulajates huvi tekitada ja neile oma esinemisega kasu pakkuda.

Avaliku esinemise e-kursus sisaldab

  • 6 erinevat teemaplokki / 79 peatükki
  • Ca. 5h videosid
  • Läbi kursus ilma ajapiiranguta ja omas tempos
  • Saad teha 5 erinevat kõnet, millele saad koolitajalt ka vahetut tagasisidet
  • 6 testi, mille abil saad oma kursusel omandatud teadmisi testida

Ausalt, osaleks või teist korda

“Tänud suurepärase koolituse eest. Ausalt, osaleks või teist korda veel!

Ma aimasin ette, et küllap tuleb mugavustsoonist välja astuda ja eks see oligi asja mõte (ega muidu ei õpi!), kuid see, et kogu protsess saab olema nii toetav ja humoorikas, tuli meeldiva üllatusena.
Veelkord aitäh!”
Agnes Kajander
Toimetaja ja autor

E-kursuse sisu


See praktiline avaliku esinemise e-kursus on veebipõhine ja annab sulle võimaluse seda omas tempos läbida.

Lisaks teoreetilistele materjalidele saad kursuse käigus koostada ja ette kanda viis erineval teemal kõnet, millele annan sulle ka vahetu tagasiside. Selle abil saad oma tulevasi esinemisi veelgi paremaks lihvida.

Kes on koolitaja?

Hei! Mina olen Janek Tuttar

ja ma tegelen erinevate esinemisoskuste õpetamisega. Sealhulgas õpetan tudengeid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

Igal aastal saab minu loengutest ja koolitustelt esinemisega seoses abi ca. 500 inimest. Sellest, millist kasu see tudengitele andnud on, annab märku tõsiasi, et nad on mind erinevatel aastatel kaheksal korral (viimati aastal 2020) parima õppejõu nominendiks esitanud.

Koolitused, mida ma teen, on alati hoogsad, lõbusad ja interaktiivsed. Usun siiralt, et kerget huumorit kasutades on võimalik ükskõik millisel teemal rääkida nii, et inimesed sind kuulavad ja kaasa mõtlevad.

Muuhulgas olen sisekoolitusi teinud järgmistele ettevõtetele ja asutustele: Keskkonnaministeerium, Välisministeerium, Elion, Politsei ja Piirivalveamet, Maanteeamet, Maksu- ja Tolliamet, Tallinna Linnavalitsus, Bigbank, Tallink AS ja veel paljudele teistele.

Kas soovid sellest samuti osa saada? Registreeru e-kursusele!

Minu esinemiskoolitusel osalenud inimeste tagasiside


Hoogne, eluline ja kergesti nakkuv

“Sul võib olla lademetes häid mõtteid ja lennukaid ideid. Sul võib kõrvade vahel isegi valmis olla „täiuslik kõne“, et kuidas need mõtted vajalike inimesteni viia.

Aga sellest siiski ei piisa. See, kuidas oma mõtted auditooriumile esitad, on ülioluline. Kasvõi juba ainuüksi seetõttu, et päriselt ka aru saadaks, mida öelda tahad.

Janeki koolituspäev just seda eesmärki täitis. Hoogne, eluline ja kergesti nakkuv. Puhas rõõm on igapäevarutiini sedatüüpi ergutitega lahjendada.”
Erik Keerberg
Ettevõtte juht / Ouman Estonia OÜ

Saadud väärtus oli suurepärane

“Janeki koolituse tugevuseks on väike osalejate arv, mis võimaldas ühepoolse kuulamise asemel kasutada palju kaasamist – nii oli igaühel võimalus saada ka omajagu personaalset treeningut. See oli korralik lisandväärtus, mida enne minekut ei osanud oodatagi. Mis veel meeldis – et koolituse jooksul läbitud materjal oli hästi tasakaalus, võrdselt oli fookuses psühholoogilise küljega tegelemine ehk nö hirmude mahavõtmine ja kollektsioon praktilisi nõuandeid, mida sai koheselt kasutusse võtta.

Koolitus oli intensiivne, sooja õhkkonnaga, täis head huumorit ja saadud väärtus lihtsalt suurepärane!”
Merle Randlepp
Wunderkraut Estonia / Mekaia OÜ / tegevjuht

Hästi üles ehitatud, huvitav ja fun

“Koolitus aitas mõista paremini olulisemaid aspekte esinemise ja selle ettevalmistamise osas. Hea on teada, et kuigi esineja seesmiselt võib tunda ebakindlust, siis välja see eriti ei paista.

Janeki kursus oli hästi üles ehitatud, huvitav, täpne ja fun. Soovitan kindlasti!”
Kristjan Täht
Eesti Ettevõtlike Noorte Koda / 2014.aasta president

Janek teab, mida räägib

“Janek teab, mida teeb ja räägib ning annab mõista, et hoolib ja on olemas ka peale koolitust. Kirjuta ja küsi, kui on soovi!! Tema pühendumine teeb meele rõõmsaks.

Veendusin taaskord, et alati on midagi uut õppida avalikus esinemises ja Janekil on kuhjaga teadmisi jagada. Võta ainult vastu!”
Karl Pütsep
Õhtujuht, pulmaisa / Vennad Vähid

Korduma Kippuvad Küsimused


Ajapiirangut ei ole. Kursusele ligipääs kehtib senikaua kuni sa ise oma konto ära kustutad.

Pangalingiga tasudes aktiveeritakse sinu konto koheselt peale makse teostamist. Arvega tasudes aktiveeritakse konto ühe tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Seega, kui peaksid arvega alusel nädalavahetusel tasuma, siis võid oodata konto aktiveerimist hiljemalt esmaspäeva õhtuks. Üsna tõenäoliselt juhutb see varem.

Sulle saadetakse ka eraldi e-kiri, mis konto aktiveerimisest teada annab.

Ei tohi. Tellija kontot võib kasutada ainult üks inimene ja oma konto andmete (kasutajanimi, parool) jagamine teistele isikutele ei ole lubatud. Tuvastades kontole ligipääsu jagamise kõrvalistele isikutele kuulub ligipääsu andmine ostetud kursusele tühistamisele.

Ei ole. Mitme konto tellimisel on võimalik saada soodustust, mille suurus sõltub sellest, kui palju kontosid sa vajad. Võta minuga ühendust aadressil info@avalikesinemine.net ja saan sulle täpse pakkumise teha.

Sellisel juhul võtke palun eelnevalt minuga ühendust aadressil info@avalikesinemine.net ja täpsustame erinevaid detaile, sh ka hulgihinda

E-kursuse hind

49€

(sisaldab käibemaksu)
  • 6 erinevat teemaplokki / 79 peatükki
  • Ca. 4h jagu videosid
  • Läbi kursus ilma ajapiiranguta ja omas tempos
  • Saad teha 5 erinevat kõnet, millele saad koolitajalt ka vahetut tagasisidet
  • 6 testi, mille abil saad oma kursusel omandatud teadmisi testida